WP Rocket 3.11 - en to hu_HU translation catalogue (668 entries)

en: Your site is hosted on %s, we have enabled Varnish auto-purge for compatibility.
hu_HU: Az oldalad a %stárhelyen van, bekapcsoltuk a Varnish gyorsítótár automata ürítését kompatibilitási okokból.

en: Jetpack XML Sitemaps
hu_HU: Jetpack XML Oldaltérképek

en: Preload the sitemap from the Jetpack plugin
hu_HU: Oldaltérkép előtöltése a Jetpack pluginból

en: We automatically detected the sitemap generated by the %s plugin. You can check the option to preload it.
hu_HU: Megtaláltuk az oldaltérképet, amit %s bővítmény készített. Ha szeretnéd ezt előtölteni akkor pipáld be az erre való opciót.

en: All in One SEO XML sitemap
hu_HU: All in One SEO XML oldaltérkép

en: Rank Math XML sitemap
hu_HU: Rank Math XML oldaltérkép

en: SEOPress XML sitemap
hu_HU: SEOPress XML oldaltérkép

en: The SEO Framework XML sitemap
hu_HU: The SEO Framework XML oldaltérkép

en: Cloudflare did not provide any reply. Please try again later.
hu_HU: A Cloudflare semmilyen választ nem küldött. Kérjük próbáld újra később.

en: Incorrect Cloudflare email address or API key.
hu_HU: Téves Cloudflare email cím vagy API kulcs.

en: Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
hu_HU: Olvasd el a  %1$sdokumentációt %2$s további segítségért.

en: Incorrect Cloudflare Zone ID.
hu_HU: Hibás Cloudflare Zóna azonosító azaz Zone ID

en: Cloudflare email and/or API key are not set. Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
hu_HU: Nincs beállítva a Cloudflare email vagy API kulcs. Olvasd el a %1$s dokumentációt %2$s további részletekért.

en: Missing Cloudflare Zone ID.
hu_HU: Hiányzó Cloudflare zóna azonosító.

en: It looks like your domain is not set up on Cloudflare.
hu_HU: Úgy tűnik hogy a domain neved nincs beállítva a Cloudflare oldalán.

en: <strong>WP Rocket:</strong> Cloudflare cache successfully purged.
hu_HU: <strong>WP Rocket:</strong> Cloudflare gyorsítótár sikeresen ürítve.

en: Cloudflare development mode error: %s
hu_HU: Cloudflare fejlesztői üzemmód hiba: %s

en: Cloudflare development mode %s
hu_HU: Cloudflare fejlesztői üzemmód %s

en: Cloudflare cache level error: %s
hu_HU: Cloudflare gyorsítótár szint hiba:%s

en: Cloudflare cache level set to %s
hu_HU: Cloudflare gyorsítótár szint beállítva %s-re

en: Cloudflare minification error: %s
hu_HU: Cloudflare minification hiba: %s

en: Cloudflare rocket loader error: %s
hu_HU: Cloudflare rocket loader hiba: %s

en: Cloudflare browser cache error: %s
hu_HU: Cloudflare böngésző gyorsítótár hiba: %s

en: Sucuri cache purge error: %s
hu_HU: Sucuri gyorsítótár ürítési hiba: %s

en: The Sucuri cache is being cleared. Note that it may take up to two minutes for it to be fully flushed.
hu_HU: A Sucuri gyorsítótár ürítése folyamatban. Tipp: ez akár két percet is igénybe vehet.

en: Sucuri firewall API key was not found.
hu_HU: A Sucuri tűzfal API kulcsa nem található.

en: Sucuri firewall API key is invalid.
hu_HU: A Sucuri tűzfal API kulcsa érvénytelen.

en: Error when contacting Sucuri firewall API. Error message was: %s
hu_HU: Nem sikerült elérni a Sucuri tűzfal API-ját. A hibaüzenet: %s

en: Could not get a response from the Sucuri firewall API.
hu_HU: Nem kaptunk választ a Sucuri tűzfal API-jától.

en: Got an invalid response from the Sucuri firewall API.
hu_HU: Érvénytelen válaaszt kaptunk a Sucuri tűzfal API-jától.

en: The Sucuri firewall API returned an unknown error.
hu_HU: A Sucuri tűzfal API-ja ismeretlen hibát jelzett.

en: The Sucuri firewall API returned the following error: %s | The Sucuri firewall API returned the following errors: %s
hu_HU[0]: A Sucuri tűzfal API-ja az alábbi hibát jelezte: %s
hu_HU[1]: A Sucuri tűzfal API-ja az alábbi hibákat jelezte.%s

en: Revisions
hu_HU: Változatok

en: Auto Drafts
hu_HU: Automatikus piszkozatok

en: Trashed Posts
hu_HU: Lomtárba helyezett bejegyzések

en: Spam Comments
hu_HU: Spam kommentek

en: Trashed Comments
hu_HU: Lomtárba helyezett hozzászólások

en: Transients
hu_HU: Tranziens-ek

en: Tables
hu_HU: Táblák

en: weekly
hu_HU: heti

en: monthly
hu_HU: havi

en: Database optimization process is running
hu_HU: Adatbázis optimizálás folyamatban

en: Database optimization process is complete. Everything was already optimized!
hu_HU: Adatbázis optimizálás kész. Már minden optimizálva van!

en: Database optimization process is complete. List of optimized items below:
hu_HU: Adatbázis optimizálás kész. Az alábbi elemek lettek optimizálva:

en: %1$d %2$s optimized.
hu_HU: %1$d %2$s optimizálva lett.

en: Save Changes
hu_HU: Módosítások mentése

en: Validate License
hu_HU: Licenc ellenőrzése

en: Unavailable
hu_HU: Nem elérhető

en: License
hu_HU: Licenc

en: API key
hu_HU: API kulcs

en: Email address
hu_HU: Email cím

en: Dashboard
hu_HU: Vezérlőpult

en: Get help, account info
hu_HU: Segítség, fiók-információ

en: My Status
hu_HU: Állapotom

en: I agree to share anonymous data with the development team to help improve WP Rocket. %1$sWhat info will we collect?%2$s
hu_HU: Hozzájárulok ahhoz, hogy névtelen adatokat osszunk meg a fejlesztőcsapat felé, segítve ezzel a WP Rocket továbbfejlesztését. %1$sMilyen adatokat gyűjtünk?%2$s

en: Cache
hu_HU: Gyorsítótár

en: Basic cache options
hu_HU: Alapvető gyorsítótár beállítások

en: Mobile Cache
hu_HU: Mobil gyorsítótár

en: Speed up your site for mobile visitors.
hu_HU: Gyorsítsd fel az oldaladat a mobilról érkező látogatók számára

en: We detected you use a plugin that requires a separate cache for mobile, and automatically enabled this option for compatibility.
hu_HU: Azt vettük észre, hogy olyan bővítményt használsz ami miatt kötelező külön gyorsítótárat használnod a mobileszközökhöz és így automatikusan be is kapcsoltuk ezt a lehetőséget a kompatibilitás érdekében.

en: User Cache
hu_HU: Bejelentkezett felhasználói gyorsítótár

en: %1$sUser cache%2$s is great when you have user-specific or restricted content on your website.
hu_HU: %1$sA felhasználói gyorsítótár%2$s nagyszerű lehetőség, ha vannak csak (bejelentkezett) felhasználók számára elérhető, vagy zárolt tartalmak az oldaladon.

en: Cache Lifespan
hu_HU: Gyorsítótár élettartama

en: Cache files older than the specified lifespan will be deleted.<br>Enable %1$spreloading%2$s for the cache to be rebuilt automatically after lifespan expiration.
hu_HU: Törlésre kerülnek az olyan gyorsítótárbeli fájlok amik ettől a megadott élettartamnál régebbiek.<br>Engedélyezd %1$saz előtöltést vagyis a preloadingot%2$s annak érdekében, hogy a gyorsítótárat automatikusan újraépíthessük ha lejárt az élettartama.

en: Enable caching for logged-in WordPress users
hu_HU: Gyorsítótárazás bekapcsolása bejelentkezett WordPress felhasználók számára is

en: Enable caching for mobile devices
hu_HU: Gyorsítótárazás engedélyezése mobileszközök számára

en: Separate cache files for mobile devices
hu_HU: Külön gyorsítótár-fájlok fenntartása a mobileszközökhöz

en: Most modern themes are responsive and should work without a separate cache. Enable this only if you have a dedicated mobile theme or plugin. %1$sMore info%2$s
hu_HU: A legtöbb modern téma már reszponzív és ezért működnie kellene külön gyorsítótár nélkül is. Ezért csak akkor kapcsold ezt be, ha a rendes témádon felül van egy KÜLÖN mobiltémád vagy bővítményed is. %1$sTovábbi információ%2$s

en: Specify time after which the global cache is cleared<br>(0 = unlimited )
hu_HU: Add meg, hogy mennyi idő után legyen ürítve a globális gyorsítótár<br>(0=soha)

en: Reduce lifespan to 10 hours or less if you notice issues that seem to appear periodically. %1$sWhy?%2$s
hu_HU: Csökkentsd 10 órára vagy kevesebbre az élettartamot, ha olyan problémákat tapasztalsz ami csak időnként, de rendszeresen előfordul. %1$sMiért?%2$s

en: Hours
hu_HU: Órák

en: Days
hu_HU: Napok

en: File Optimization
hu_HU: Fájl optimizálás

en: Optimize CSS & JS
hu_HU: CSS & JS optimizálás

en: CSS Files
hu_HU: CSS fájlok

en: %1$s Minification is currently activated in <strong>Autoptimize</strong>. If you want to use %2$s’s minification, disable those options in Autoptimize.
hu_HU: %1$s a minification jelenleg aktiválva van a <strong>Autoptimize</strong>-ban. Ha szeretnéd használni a %2$sminification-jét, akkor tiltsd le az erre vonatkozó opciókat az Autoptimize-ban először.

en: JavaScript Files
hu_HU: JavaScript fájlok

en: Minify CSS files
hu_HU: CSS fájlok miniatűrizálása

en: Minify CSS removes whitespace and comments to reduce the file size.
hu_HU: A CSS miniatűrizálás kiszedi a felesleges szóközöket és kommenteket, ezáltal csökkenti a fájlméretet.

en: This could break things!
hu_HU: Ez elronthat dolgokat az oldalon!

en: If you notice any errors on your website after having activated this setting, just deactivate it again, and your site will be back to normal.
hu_HU: Ha bármilyen hibát tapasztalsz a weblapodon miután bekapcsoltad ezt az opciót, akkor egyszerűen kapcsold ki itt és az oldalad újra rendesen fog működni.

en: Activate minify CSS
hu_HU: CSS miniatűrizálás bekapcsolása

en: Combine CSS files <em>(Enable Minify CSS files to select)</em>
hu_HU: CSS fájlok összevonása<em>(Kapcsold be a CSS miniatűrizálást először)</em>

en: Combine CSS merges all your files into 1, reducing HTTP requests. Not recommended if your site uses HTTP/2. %1$sMore info%2$s
hu_HU: A CSS egyesítése funkció összevonja a CSS fájljaidat egy darabbá, csökkentve a HTTP kéréseket. Nem ajánlott ha az oldalad HTTP/2-t használ. %1$sTovábbi információ%2$s

en: For compatibility and best results, this option is disabled when Remove unused CSS is enabled.
hu_HU: Kompatibilitási okokból ez az opció le van tiltva, ha a Nem-használt CSS eltávolítása engedélyezve van.

en: Activate combine CSS
hu_HU: CSS egyesítés bekapcsolása

en: Excluded CSS Files
hu_HU: Kizárt CSS fájlok

en: Specify URLs of CSS files to be excluded from minification and concatenation (one per line).
hu_HU: Add meg itt azon CSS fájlok URLjeit amik ki lesznek hagyva a miniatűrizálásból és összevonásból (soronként egyet írj).

en: <strong>Internal:</strong> The domain part of the URL will be stripped automatically. Use (.*).css wildcards to exclude all CSS files located at a specific path.
hu_HU: <strong>Belső:</strong> Az URL-ből a domain-részz automatikusan ki lesz dobva. Ezért használj (.*).css wildcard jelöléseket ha minden CSS fájlt szeretnéd kizárni egy bizonyos útvonalon.

en: <strong>3rd Party:</strong> Use either the full URL path or only the domain name, to exclude external CSS. %1$sMore info%2$s
hu_HU: <strong>Külsős forrás:</strong> Vagy a teljes elérési útvonalat (URL-t) add meg, vagy csak a domain nevet ahhoz, hogy kizárhasd a külső féltől származó CSS-t. %1$sTovábbi információ%2$s

en: Optimize CSS delivery
hu_HU: CSS kiküldés optimizálása

en: Optimize CSS delivery eliminates render-blocking CSS on your website. Only one method can be selected. Remove Unused CSS is recommended for optimal performance, but limited only to the users with active license.
hu_HU: Az optimizált CSS kiküldés megszünteti a renderelést lassító CSS kódokat az oldaladon. Csak az egyik módszer használható. A Nem-használt CSS kódok eltávolítása opciót javasoljuk inkább a jobb teljesítmény érdekében, de az csak az aktív licensszel rendelkező felhasználóknak elérhető.

en: Optimize CSS delivery eliminates render-blocking CSS on your website. Only one method can be selected. Remove Unused CSS is recommended for optimal performance.
hu_HU: A CSS-küldés optimizáció megszünteti az úgynevezett render-blocking CSS problémákat a weboldalon, amikor valamelyik CSS fájl feldolgozására várni kellene, mielőtt az oldal betöltése folytatódhatna. Csak egy módszer választható. A "Távolítsa el a nem-használt CSS kódokat" opciót ajánljuk a legjobb teljesítmény érdekében.

en: Optimize CSS Delivery features are disabled on local environments. %1$sLearn more%2$s
hu_HU: Az optimizált CSS kiküldés funkciók nem elérhetőek helyi környezetben. %1$sTudj meg többet%2$s

en: Removes unused CSS per page and helps to reduce page size and HTTP requests. Recommended for best performance. Test thoroughly! %1$sMore info%2$s
hu_HU: Eltávolítja a használaton kívüli CSS-t oldalanként és ezáltal segít csökkenteni az oldal méretét és a HTTP kérések számát. Ajánlott funkció a legjobb teljesítmény érdekében, azonban alaposan teszteld! %1$sTovábbi információ%2$s

en: Activate Remove Unused CSS
hu_HU: Aktiváld a nem-használt CSS eltávolító funkciót

en: CSS safelist
hu_HU: Védett/biztonságos CSS kódok listája

en: Specify CSS filenames, IDs or classes that should not be removed (one per line).
hu_HU: Add meg a CSS fájlok fájlneveit vagy az azokban szereplő ID-ket vagy class-ek nevét, amiket nem szabad eltávolítanunk ezen funkció keretében. (Minden sorba egyet írj)

en: Load CSS asynchronously
hu_HU: Aszinkron CSS betöltés

[ctx: WP Critical CSS compatibility]
en: Load CSS asynchronously is currently handled by the %1$s plugin. If you want to use WP Rocket’s load CSS asynchronously option, disable the %1$s plugin.
hu_HU: Az aszinkron CSS betöltést jelenleg a %1$s bővítmény végzi. Ha szeretnéd erre a célra inkább a WP Rocket aszinkron CSS funkcióját használni akkor tiltsd le az %1$s bővítményt.

en: Generates critical path CSS and loads CSS asynchronously. %1$sMore info%2$s
hu_HU: Létrehozza a kritikus útvonalú CSS-eket és aszinkron módon tölti be a CSS-eket. %1$sTovábbi információ%2$s

en: Fallback critical CSS
hu_HU: Tartalék kritikus CSS

en: Provides a fallback if auto-generated critical path CSS is incomplete. %1$sMore info%2$s
hu_HU: Tartalék lehetőséget biztosít arra az esetre, ha az automatikusan generált kritikus útvonalú CSS lista nem megfelelő, vagy hiányos. %1$sTovábbi információ%2$s

en: Minify JavaScript files
hu_HU: JavaScript fájlok miniatűrizálása

en: Minify JavaScript removes whitespace and comments to reduce the file size.
hu_HU: A Javascript miniatűrizálás kiszedi a felesleges szóközöket és kommenteket, ezáltal csökkenti a fájlméretet.

en: Activate minify JavaScript
hu_HU: Javascript miniatűrizálás bekapcsolása

en: Combine JavaScript files <em>(Enable Minify JavaScript files to select)</em>
hu_HU: Javascript fájlok összevonása<em>(Kapcsold be a Javasript miniatűrizálást is ehhez)</em>

en: Combine JavaScript files combines your site’s internal, 3rd party and inline JS reducing HTTP requests. Not recommended if your site uses HTTP/2. %1$sMore info%2$s
hu_HU: A Javascript fájlok egyesítése funkció összevonja az oldaladon lévő helyi, a harmadik féltől származó és a beágyazott fájljaidat egyetlen darabbá, csökkentve a HTTP kéréseket. Ez nem ajánlott ha az oldalad HTTP/2-t használ.  %1$sbővebb információ%2$s

en: For compatibility and best results, this option is disabled when delay javascript execution is enabled.
hu_HU: A legjobb kompatibilitás érdekében ez az opció le van tiltva, ha a javascript késleltetett futtatása funkció engedélyezve van.

en: Activate combine JavaScript
hu_HU: Aktiváld a Javascript fájlok összevonását

en: Excluded Inline JavaScript
hu_HU: Kihagyott beágyazott JavaScript kódok

en: Specify patterns of inline JavaScript to be excluded from concatenation (one per line). %1$sMore info%2$s
hu_HU: Adj meg beágyazott JavaScript mintákat amiket kizárunk az összevonásból. (soronként egyet) %1$sTovábbi információ%2$s

en: Excluded JavaScript Files
hu_HU: Kihagyott javascript fájlok

en: Specify URLs of JavaScript files to be excluded from minification and concatenation (one per line).
hu_HU: Itt adhatod meg azon JavaScript fájlok elérési útvonalát (URL-t) amiket ki szeretnél zárni a miniatűrizálásból és összevonásból. (Soronként egyet írj)

en: <strong>Internal:</strong> The domain part of the URL will be stripped automatically. Use (.*).js wildcards to exclude all JS files located at a specific path.
hu_HU: <strong>Helyi:</strong> Az URL domain-része automatikusan le lesz vágva. Használj helyettesítőkarakterket (.*).js ha minden JS fájlt ki szeretnél zárni az adott elérési útvonalon.

en: <strong>3rd Party:</strong> Use either the full URL path or only the domain name, to exclude external JS. %1$sMore info%2$s
hu_HU: <strong> Idegen forrásból származó:</strong> Adj meg vagy teljes URL címet vagy csak a domain nevet, hogy kizárd a külső forrásból származó JS. %1$sBővebb információ%2$s

en: Load JavaScript deferred
hu_HU: JavaScript párhuzamos betöltése

en: Load JavaScript deferred eliminates render-blocking JS on your site and can improve load time. %1$sMore info%2$s
hu_HU: Ha párhuzamosan töltődik be a JavaScript (deferred), akkor a böngészőnek nem kell megvárnia az egyes JavaScript kód lefutását, hanem azzal egyidőben az oldal többi részét már betölti, ezáltal javulhat a betöltési idő. %1$sBővebb információ%2$s

en: Specify URLs or keywords of JavaScript files to be excluded from defer (one per line). %1$sMore info%2$s
hu_HU: Adj meg JavaScript fájlokhoz vezető URL-eket vagy kulcsszavakat amiket ki szeretnél zárni a párhuzamos betöltésből. (Soronként egyet írj). %1$sBővebb információ%2$s

en: Delay JavaScript execution
hu_HU: Késleltesd a JavaScript futtatását

en: Improves performance by delaying the loading of JavaScript files until user interaction (e.g. scroll, click). %1$sMore info%2$s
hu_HU: Javítja a teljesítményt azáltal hogy késlelteti a JavaScript fájlok betöltését egészen addig amíg nem történik valamilyen felhasználói interakció (pl. kattintás, görgetés). %1$sBővebb információ%2$s

en: Specify URLs or keywords that can identify inline or JavaScript files to be excluded from delaying execution (one per line).
hu_HU: Adj meg URL-eket vagy kulcsszavakat amikkel beazonosíthatóak a kódba ágyazott JavaScript fájlok vagy kódrészletek, amiket ki szeretnél zárni a késleltetett betöltésből. (soronként egy)

en: Media
hu_HU: Média

en: LazyLoad, image dimensions
hu_HU: LazyLoad, képméretek

en: It can improve actual and perceived loading time as images, iframes, and videos will be loaded only as they enter (or about to enter) the viewport and reduces the number of HTTP requests. %1$sMore Info%2$s
hu_HU: Javítani tudja a valódi és vélt betöltési időt mivel a képek, iframek és videók csak akkor lesznek betöltve amikor belépnek (vagy be fognak lépni) a látható területre és csökkenti a HTTP kérések számát. %1$sBővebb információ%2$s

en: LazyLoad is currently activated in %2$s. If you want to use WP Rocket’s LazyLoad, disable this option in %2$s.
hu_HU: LazyLoad jelenleg aktiválva van a(z) %2$s-ben. Ha szeretnéd inkább a WP Rocket LazyLoad-ját használni akkor tiltsd le ezt az opciót a  %2$s-ben.

en: Image Dimensions
hu_HU: Képméretek

en: Add missing width and height attributes to images. Helps prevent layout shifts and improve the reading experience for your visitors. %1$sMore info%2$s
hu_HU: Automatikusan adjuk hozzá a szélesség és magasság attribútomokat a képekhez, ahonnan ezek hiányoznak. Segít megelőzni az oldalszerkezet elmozdulását és ezáltal javítja az olvasási élményt a látogatóid számára. %1$sBővebb információ%2$s

en: Enable for images
hu_HU: Engedélyezés képek számára

en: LazyLoad for images is currently activated in %2$s. If you want to use %1$s’s LazyLoad, disable this option in %2$s.
hu_HU: A LazyLoad képekhez engedélyezve van itt: %2$s. Ha inkább a %1$s LazyLoad-ját szeretnéd használni akkor tiltsd le ezt az opciót itt: %2$s.

en: Enable for iframes and videos
hu_HU: Engedélyezés iframe-k és videók számára

en: Replace YouTube iframe with preview image
hu_HU: Cseréld ki a YouTube iframe-eket egy előnézeti képpel

en: Replace YouTube iframe with preview image is not compatible with %2$s.
hu_HU: A YouTube iframe előnézeti képre való kicserélése nem kompatibilis ezzel: %2$s.

en: This can significantly improve your loading time if you have a lot of YouTube videos on a page.
hu_HU: Ez jelentősen javíthatja a betöltési idődet, ha sok YouTube videód van egy oldalon.

en: Excluded images or iframes
hu_HU: Kizárt/kihagyott képek és iframek

en: Specify keywords (e.g. image filename, CSS class, domain) from the image or iframe code to be excluded (one per line). %1$sMore info%2$s
hu_HU: Adj meg kulcsszavakat (pl. képek fájlneveit, CSS osztályokat, domain neveket) a kép vagy iframe kódjából a kizáráshoz/kihagyáshoz (soronként egyet írj). %1$sBővebb információ%2$s

en: Add missing image dimensions
hu_HU: Hiányzó képméretek beírása

en: Preload
hu_HU: Előtöltés

en: Generate cache files, preload fonts
hu_HU: Gyorsítótár fájlok generálása valamint betűtípus fájlok előtöltése

en: Preload Cache
hu_HU: Gyorsítótár előtöltése

en: Preload Links
hu_HU: Linkek előtöltése

en: Link preloading improves the perceived load time by downloading a page when a user hovers over the link. %1$sMore info%2$s
hu_HU: A linkek előtöltése javítja a felhasználók számára látható betöltési időt azáltal, hogy már akkor letölti az oldalt amikor a felhasználó ráviszi az egerét a linkre. %1$sTovábbi információ%2$s

en: Prefetch DNS Requests
hu_HU: DNS kérések előtöltése

en: DNS prefetching can make external files load faster, especially on mobile networks
hu_HU: A DNS előtöltéssel a külső forrásból származó fájlok gyorsabban töltődhetnek be, különösen mobilhálózatokon

en: Preload Fonts
hu_HU: Betűtípusok előtöltése

en: Improves performance by helping browsers discover fonts in CSS files. %1$sMore info%2$s
hu_HU: Javítja a teljesítményt azáltal, hogy segít a böngészőknek megtalálni a CSS fájlokban szereplő betűtípusokat.%1$sTovábbi információ%2$s

en: Activate Preloading
hu_HU: Előtöltés aktiválása

en: URLs to prefetch
hu_HU: Előtöltendő URL-ek

en: Specify external hosts to be prefetched (no <code>http:</code>, one per line)
hu_HU: Add meg itt azokat a külső szervereket amiket szeretnél előtölteni (ne írj<code>http:</code>-t, soronként egyet írj)

en: Fonts to preload
hu_HU: Előtöltendő betűtípusok

en: Specify urls of the font files to be preloaded (one per line). Fonts must be hosted on your own domain, or the domain you have specified on the CDN tab.
hu_HU: Add meg azon betútípus fájlok URL-jeit amiket elő szeretnél tölteni (soronként egyet írj). A betűtípusoknak muszáj a saját domaineden lenniük, vagy azon a domainen amit a CDN fülön adtál meg.

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br/>Allowed font extensions: otf, ttf, svg, woff, woff2.
hu_HU: Az URL-ből a domain rész automatikusan törölve lesz. <br/>Támogatott font kiterjesztések:  otf, ttf, svg, woff, woff2.

en: Enable link preloading
hu_HU: Link előtöltés engedélyezése

en: Advanced Rules
hu_HU: Haladó beállítások

en: Fine-tune cache rules
hu_HU: Gyorsítótár szabályok finomhangolása

en: Sensitive pages like custom login/logout URLs should be excluded from cache.
hu_HU: Az érzékeny adatokkal dolgozó oldalakat, mint pl. az egyéni bejelentkező/kijelentkező URL-eket célszerű kizárni a gyorsítótárazásból.

en: <br>Cart, checkout and "my account" pages set in <strong>%1$s%2$s%3$s</strong> will be detected and never cached by default.
hu_HU: <br>Kosár, fizetés és "saját fiókom" oldalak beállítva itt: <strong>%1$s%2$s%3$s</strong> automatikusan érzékelve vannak és nem lesznek soha gyorsítótárazva alapbeállításként.

en: Never Cache URL(s)
hu_HU: Soha ne gyorsítótárazzuk az alábbi URL(eke)t

en: Never Cache Cookies
hu_HU: Soha ne gyorsítótárazzuk ezeket a sütiket

en: Never Cache User Agent(s)
hu_HU: Soha ne gyorsítótárazzunk az alábbi user agent-eknél

en: Always Purge URL(s)
hu_HU: Mindig ürítsd az alábbi URL(ek) gyorsítótárát

en: Cache Query String(s)
hu_HU: Gyorsítótár lekérő sztring(ek)

en: %1$sCache for query strings%2$s enables you to force caching for specific GET parameters.
hu_HU: %1$sGyorsítótár az alábbi lekérő sztringekhez%2$s lehetővé teszi számodra hogy kényszerítsd a gyorsítótárazást bizonyos GET paraméterek esetén.

en: Specify URLs of pages or posts that should never be cached (one per line)
hu_HU: Add meg bejegyzések vagy oldalak URL-jeit amiket soha nem szeretnél gyorsítótárazni (soronként egyet)

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br>Use (.*) wildcards to address multiple URLs under a given path.
hu_HU: Az URL domain-része automatikusan törölve lesz. <br>Használj (.*) wildcard-okat hogy több URL-t is érvényesíthess egy elérési útvonal alatt.

en: Specify full or partial IDs of cookies that, when set in the visitor's browser, should prevent a page from getting cached (one per line)
hu_HU: Adj meg teljesen vagy részleges ID-t azon cookiekból, amik ha be vannak állíva a látogató böngészőjében akkor meg szretnéd akadályozni az adott oldal gyorsítótárazását (soronként egyet írj)

en: Specify user agent strings that should never see cached pages (one per line)
hu_HU: Adj meg user agent string-eket itt, amiknél nem szeretnéd ha gyorítótárazás lenne. (soronként egy)

en: Use (.*) wildcards to detect parts of UA strings.
hu_HU: Használj (.*) wildcardokat hogy UA sztringek részleteit ismerd fel.

en: Specify URLs you always want purged from cache whenever you update any post or page (one per line)
hu_HU: Adj meg URL-eket amiket mindig üríteni szeretnél a gyorsítótárazásból amikor frissítessz bármilyen bejegyzést vagy oldalt. (soronként egyet)

en: Specify query strings for caching (one per line)
hu_HU: Adj meg lekérdező sztringeket a gyorsítótárazáshoz (soronként egyet)

en: Database
hu_HU: Adatbázis

en: Optimize, reduce bloat
hu_HU: Optimizálás, szemetek törlése

en: Post Cleanup
hu_HU: Bejegyzés takarítás

en: Post revisions and drafts will be permanently deleted. Do not use this option if you need to retain revisions or drafts.
hu_HU: A bejegyzés változatok és piszkozatok végleg törölve lesznek. Ne használd ezt az opciót, ha meg szeretnéd tartani a bejegyzések előző verziót vagy a piszkozatokat.

en: Comments Cleanup
hu_HU: Kommentek takarítása

en: Spam and trashed comments will be permanently deleted.
hu_HU: A spam és lomtárba helyezett kommentek végleg törölve lesznek

en: Transients Cleanup
hu_HU: Tranziensek törlése

en: Transients are temporary options; they are safe to remove. They will be automatically regenerated as your plugins require them.
hu_HU: A tranziensek ideiglenes opciók, biztonságosan törölhetőek. Automatikusan újra lesznek generálva ha a pluginjaidnak kellenek.

en: Database Cleanup
hu_HU: Adatbázis takarítás

en: Reduces overhead of database tables
hu_HU: Törli a felesleges adatokat az adatbázis táblából

en: Automatic Cleanup
hu_HU: Automatikus takarítás

en: %s revision in your database. | %s revisions in your database.
hu_HU[0]: %s változat van az adatbázisodban.
hu_HU[1]: %s változat van az adatbázisodban.

en: %s draft in your database. | %s drafts in your database.
hu_HU[0]: %spiszkozat van az adatbázisodban.
hu_HU[1]: %s piszkozat van az adatbázisodban.

en: %s trashed post in your database. | %s trashed posts in your database.
hu_HU[0]: %s törölt bejegyzés van az adatbázisodban.
hu_HU[1]: %s törölt bejegyzés van az adatbázisodban.

en: %s spam comment in your database. | %s spam comments in your database.
hu_HU[0]: %sspam komment van az adatbázisodban.
hu_HU[1]: %s spam komment van az adatbázisodban.

en: %s trashed comment in your database. | %s trashed comments in your database.
hu_HU[0]: %slomtárba helyezett komment van az adatbázisodban.
hu_HU[1]: %slomtárba helyezett komment van az adatbázisodban.

en: All transients
hu_HU: Minden tranziens

en: %s transient in your database. | %s transients in your database.
hu_HU[0]: %stranziens van az adatbázisodban.
hu_HU[1]: %s tranziens van az adatbázisodban.

en: Optimize Tables
hu_HU: Táblák optimizálása

en: %s table to optimize in your database. | %s tables to optimize in your database.
hu_HU[0]: %s táblát kell optimizálni az adatbázisodban.
hu_HU[1]: %s táblát kell optimizálni az adatbázisodban.

en: Schedule Automatic Cleanup
hu_HU: Ütemezd az automatikus takarítást

en: Frequency
hu_HU: Gyakoriság

en: Daily
hu_HU: Naponta

en: Weekly
hu_HU: Hetente

en: Monthly
hu_HU: Havonta

en: Integrate your CDN
hu_HU: Integráld a CDN-edet

en: All URLs of static files (CSS, JS, images) will be rewritten to the CNAME(s) you provide.
hu_HU: Minden statikus fájl (CSS, JS, képek) URL-je át lesz írva arra a CNAME(ek)-re amit itt megadsz.

en: Not required for services like Cloudflare and Sucuri. Please see our available %1$sAdd-ons%2$s.
hu_HU: Nem szükséges olyan szolgáltatók esetén mint a Cloudflare és Sucuri. Kérlek nézd meg az elérhető %1$skiegészítőinket%2$s.

en: Exclude files from CDN
hu_HU: Zárj ki fájlokat a CDN-ről

en: %1$s%2$l Add-on%3$s is currently enabled. Configuration of the CDN settings is not required for %2$l to work on your site. | %1$s%2$l Add-ons%3$s are currently enabled. Configuration of the CDN settings is not required for %2$l to work on your site.
hu_HU[0]: %1$s%2$l Kiegészítő%3$s van jelenleg engedélyezve. A CDN beállítása nem szükséges a %2$l -hez hogy működjön az oldaladon
hu_HU[1]: %1$s%2$l Kiegészítők%3$svannak jelenleg engedélyezve. A CDN beállítása nem szükséges a %2$l -hez hogy működjön az oldaladon

en: Enable Content Delivery Network
hu_HU: Engedélyezd a CDN-t

en: CDN CNAME(s)
hu_HU: CDN CNAME(ek)

en: Specify the CNAME(s) below
hu_HU: Add meg a CNAME(eket) alább

en: Specify URL(s) of files that should not get served via CDN (one per line).
hu_HU: Add meg azon fájl(ok) URL-jeit amit nem szeretnél a CDN-en keresztül kiszolgálni (soronként egyet).

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br>Use (.*) wildcards to exclude all files of a given file type located at a specific path.
hu_HU: Az URL domain-része automatikusan törölve lesz. <br>Használj (.*) wildcard-okat hogy minden fájlt kizárj egy bizonyos fájltípusból a megadott elérési útvonalon.

en: Control WordPress Heartbeat API
hu_HU: Vezéreld a WordPress Heartbeat API-t

en: Reducing or disabling the Heartbeat API’s activity can help save some of your server’s resources.
hu_HU: A Heartbeat API aktivitásának csökkentése vagy letiltása segíthet némiképp spórolni a szervered erőforrásaival.

en: Reduce or disable Heartbeat activity
hu_HU: Csökkentsd vagy tiltsd le a Heartbeat működését

en: Reducing activity will change Heartbeat frequency from one hit each minute to one hit every 2 minutes.
hu_HU: Az aktivitás csökkentése megváltoztatja a Heartbeat frekvenciáját percenkénti egy ütemről, 2 percenként egyre.

en: Disabling Heartbeat entirely may break plugins and themes using this API.
hu_HU: Ha teljesen letiltod a Heartbeat-et, akkor működésképtelenné válhat néhány bővítmény és téma am iezt az API-t használja.

en: Do not limit
hu_HU: Ne legyen korlátozva

en: Reduce activity
hu_HU: Aktivitás csökkentése

en: Disable
hu_HU: Letiltás

en: Control Heartbeat
hu_HU: Heartbeat szabályzása

en: Behavior in backend
hu_HU: Viselkedés a backenden

en: Behavior in post editor
hu_HU: Viselkedés a bejegyzés-szerkesztőben

en: Behavior in frontend
hu_HU: Viselkedés a frontenden

en: Add-ons
hu_HU: Bővítmények

en: Add more features
hu_HU: Több funkció hozzáadása

en: One-click Rocket Add-ons
hu_HU: Egy kattintásos Rocket bővítmények

en: One-Click Add-ons are features extending available options without configuration needed. Switch the option "on" to enable from this screen.
hu_HU: Az egykattintásos bővítmények olyan funkciók amik kibővítik az elérhető lehetőségeidet úgy, hogy semmilyen konfigurációt nem igényelnek. Egyszerűen állítsd "be" állásra a kapcsolót a bekapcsoláshoz ezen a képernyőn.

en: Rocket Add-ons
hu_HU: Rocket bővítmények

en: Rocket Add-ons are complementary features extending available options.
hu_HU: A Rocket bővítmények ajándék funkciók, amik plusz funkciókat nyújtanak a Rocket szolgáltatásain felül.

en: Integrate your Cloudflare account with this add-on.
hu_HU: Integráld a Cloudflare fiókodat ezen bővítménnyel.

en: Provide your account email, global API key, and domain to use options such as clearing the Cloudflare cache and enabling optimal settings with WP Rocket.
hu_HU: Add meg a fiókodhoz tartozó email címet, a global API kulcsot és a domaint olyan funkciók eléréséhez, mint pl. a Cloudflare gyosítótár ürítése és hogy optimálisra beállíthassuk az együttműködését a WP Rockettel.

en: If Varnish runs on your server, you must activate this add-on.
hu_HU: Ha a Varnish üzemel a szervereden akkor mindenképp engedélyezned kell ezt a bővítményt.

en: Varnish cache will be purged each time WP Rocket clears its cache to ensure content is always up-to-date.<br>%1$sLearn more%2$s
hu_HU: A Varnish gyorsítótár minden alkalommal törölve lesz, amikor a WP Rocket üríti a saját gyorsítótárát, ezáltal biztosítva hogy mindig naprakész legyen a tartalom.<br>%1$sBővebb információ%2$s

en: WebP Compatibility
hu_HU: WebP kompatibilitás

en: Improve browser compatibility for WebP images.
hu_HU: Javítja a böngészők kompatibitását a WebP bővítményekhez

en: Enable this option if you would like WP Rocket to serve WebP images to compatible browsers. Please note that WP Rocket cannot create WebP images for you. To create WebP images we recommend %1$sImagify%2$s. %3$sMore info%2$s
hu_HU: Engedélyezd ezt az opciót ha szeretnéd hogy a WP Rocket szolgálja fel a WebP képeket az ezzel kompatibilis böngészőknek. Ne felejtsd hogy a WP Rocket nem tud létrehozni WebP képeket Neked. WebP képek létrehozásához az  %1$sImagify%2$s-t ajánljuk. %3$sBővebb információ%2$s

en: Clear the Sucuri cache when WP Rocket’s cache is cleared.
hu_HU: Ürítsd a Sucuri gyorsítótárt amikor a WP Rocket gyorsítótára ürítve van.

en: Provide your API key to clear the Sucuri cache when WP Rocket’s cache is cleared.
hu_HU: Add meg az API kulcsodat hogy üríteni tudjuk a Sucuri gyorsítótáradat is, amikor a WP Rocket gyorsítótára ürítve lesz.

en: Synchronize Sucuri cache with this add-on.
hu_HU: Szinkronizáld a Sucuri gyorsítótáradat ezzel a bővítménnyel.

en: Cloudflare credentials
hu_HU: Cloudflare belépési adatok

en: Cloudflare settings
hu_HU: Cloudflare beállítások

[ctx: Cloudflare]
en: Global API key:
hu_HU: Globális API kulcs

[ctx: Cloudflare]
en: Find your API key
hu_HU: Találd meg az API kulcsodat

[ctx: Cloudflare]
en: Account email
hu_HU: A fiókhoz tartozó email

[ctx: Cloudflare]
en: Zone ID
hu_HU: Zóna azonosító

en: Development mode
hu_HU: Fejlesztői üzemmód

en: Temporarily activate development mode on your website. This setting will automatically turn off after 3 hours. %1$sLearn more%2$s
hu_HU: Aktiválhatod ideiglenesen a fejlesztői módot a weboldaladon. Ez 3 óra múlva magától kikapcsol. %1$sBővebb információ%2$s

en: Optimal settings
hu_HU: Optimális beállítások

en: Automatically enhances your Cloudflare configuration for speed, performance grade and compatibility.
hu_HU: Automatikusan javítja a Cloudflare beállításaidat a legjobb sebesség, teljesítmény, osztályzat és kompatibilitás érdekében.

en: Relative protocol
hu_HU: Relatív protokoll

en: Should only be used with Cloudflare's flexible SSL feature. URLs of static files (CSS, JS, images) will be rewritten to use // instead of http:// or https://.
hu_HU: Ezt csak a Cloudflare flexible SSL funkciójával szabad használni. A statikus fájlok URLjei (pl. CSS, JS, és képek) át lesznek írva úgy, hogy // t használjanak a http:// vagy https:// helyett.

en: Sucuri credentials
hu_HU: Sucuri belépési adatok

[ctx: Sucuri]
en: Find your API key
hu_HU: Találd meg az API kulcsodat

en: Upload file and import settings
hu_HU: Fájl feltöltés és importálás beállítások

en: Sucuri Add-on: The API key for the Sucuri firewall must be in format <code>{32 characters}/{32 characters}</code>.
hu_HU: Sucuri bővítmény: a Sucuri tűzfalhoz tartozó API kulcsnak az alábbi formátumban kell lennie: <code>{32 karakter}/{32 karakter}</code>

en: Settings saved.
hu_HU: Beállítások elmentve.

en: Sorry! Adding /(.*) in Advanced Rules > Never Cache URL(s) was not saved because it disables caching and optimizations for every page on your site.
hu_HU: Elnézést, a /(.*) beállítást nem tudtuk elmenteni a haladó szabályok > Soha Ne Gyorsítótárazd Ezeket az URL-eket menüben mert ez letiltaná a gyorsítótárazást és az optimalizálást az egész weboldaladon.

en: Tools
hu_HU: Eszközök

en: Import, Export, Rollback
hu_HU: Import, Export, Visszaállítás

en: Image Optimization
hu_HU: Kép optimalizálás

en: Compress your images
hu_HU: Képek tömörítése

en: Tutorials
hu_HU: Útmutatók

en: Getting started and how to videos
hu_HU: Tananyagok, segítő videók

en: We could not fetch the current price because RocketCDN API returned an unexpected error code.
hu_HU: Nem tudtuk lekérdezni az aktuális árat mert a RocketCDN API váratlan hibakódot adott vissza.

en: RocketCDN is not available at the moment. Please retry later.
hu_HU: A RocketCDN nem elérhető jelenleg. Kérlek próbáld újra később.

en: RocketCDN cache purge failed: Missing identifier parameter.
hu_HU: RocketCDN gyorsítótár ürítés sikertelen: hiányzó azonosító paraméter.

en: RocketCDN cache purge failed: Missing user token.
hu_HU: RocketCDN gyorsítótár ürítés sikertelen: hiányzó felhasználói token.

en: RocketCDN cache purge failed: The API returned an unexpected response code.
hu_HU: RocketCDN gyorsítótár ürítés sikertelen: az API váratlan hibakódot adott vissza.

en: RocketCDN cache purge failed: The API returned an empty response.
hu_HU: RocketCDN gyorsítótár ürítés sikertelen: az API üres választ küldött.

en: RocketCDN cache purge failed: The API returned an unexpected response.
hu_HU: RocketCDN gyorsítótár ürítés sikertelen: az API váratlan választ küldött.

en: RocketCDN cache purge failed: %s.
hu_HU: RocketCDN gyorsítótár ürítés sikertelen: %s.

en: RocketCDN cache purge successful.
hu_HU: RocketCDN gyorsítótár ürítés sikeres volt.

en: Next Billing Date
hu_HU: Következő számla dátuma:

en: No Subscription
hu_HU: Nincs előfizetésed

en: Your RocketCDN subscription is currently active.
hu_HU: A RocketCDN előfizetésed aktív

en: To use RocketCDN, replace your CNAME with %1$s%2$s%3$s.
hu_HU: A RocketCDN használatához kérlek cseréld le a CNAME-det erre: %1$s%2$s%3$s.

en: %1$sMore Info%2$s
hu_HU: %1$sBővebb információ%2$s

en: RocketCDN enabled
hu_HU: RocketCDN engedélyezve

en: RocketCDN disabled
hu_HU: RocketCDN letiltva

en: Valid until %s only!
hu_HU: Csak %s -ig érvényes!

en: Speed up your website thanks to:
hu_HU: Gyorsítsd fel a weboldaladat köszönhetően:

en: Easy configuration: the %1$sbest CDN settings%2$s are automatically applied
hu_HU: Könnyű konfigurálás: a %1$slegjobb CDN beállítások%2$sautomatikusan alkalmazva lesznek

en: WP Rocket integration: the CDN option is %1$sautomatically configured%2$s in our plugin
hu_HU: WP Rocket integráció: a CDN opció %1$sautomatikusan be lesz állítva%2$s a bővítményünkben

en: Learn more about RocketCDN
hu_HU: Tudj meg többet a RocketCDN-ről

en: *$%1$s/month for 12 months then $%2$s/month. You can cancel your subscription at any time.
hu_HU: *$%1$s/hónap 12 hónapon keresztül, ezután $%2$s/hónap. Bármikor lemondhatod az előfizetést.

en: Billed monthly
hu_HU: Havonta számlázva

en: Get Started
hu_HU: Kezdjük el

en: Reduce this banner
hu_HU: Zárd be ezt a feliratot

en: Speed up your website with RocketCDN, WP Rocket’s Content Delivery Network.
hu_HU: Gyorsítsd fel a weboldaladat a RocketCDN-nel, a WP Rocket Content Delivery Network-jével.

en: Learn More
hu_HU: Tudj meg többet

en: RocketCDN is unavailable on local domains and staging sites.
hu_HU: RocketCDN nem elérhető helyi domaineken és tesztoldalakon.

en: Get RocketCDN
hu_HU: Fizess elő a RocketCDN-re

en: New!
hu_HU: Újdonság!

en: Speed up your website with RocketCDN, WP Rocket’s Content Delivery Network!
hu_HU: Gyorsítsd fel a weboldaladat a RocketCDN-nel, a WP Rocket Content Delivery Network-jével!

en: Clear this cache
hu_HU: Ürítsd ezt a gyorsítótárat

en: WP Rocket Expired Cache Interval
hu_HU: WP Rocket gyorsítótár lejárat időköze

en: WP_CACHE value
hu_HU: WP_CACHE értéke

en: The WP_CACHE constant needs to be set to true for WP Rocket cache to work properly
hu_HU: A WP_CACHE konstanst true -ra kell állítani ahhoz hogy a WP ROCKET megfelelően működjön

en: WP_CACHE is set to true
hu_HU: WP_CACHE igazra van állítva

en: WP_CACHE is not set
hu_HU: WP_CACHE nincs beállítva

en: WP_CACHE is set to false
hu_HU: WP_CACHE false -ra van állítva

en: Every minute
hu_HU: Minden percben

en: Critical CSS for %1$s not generated. Error: %2$s
hu_HU: Critical CSS a %1$s számára nincs létrehozva. Hibakód: %2$s

en: Critical CSS for %1$s on mobile not generated. Error: The API returned an empty response.
hu_HU: Critical CSS a %1$s számára mobilhoz nincs létrehozva. HIbakód: az API üres választ adott.

en: Critical CSS for %1$s not generated. Error: The API returned an empty response.
hu_HU: Critical CSS a %1$s számára nincs létrehozva. Hibakód: az API üres választ adott.

en: Critical CSS for %1$s on mobile not generated.
hu_HU: Critical CSS a %1$s számára mobilon nincs létrehozva.

en: Critical CSS for %1$s not generated.
hu_HU: Critical CSS a %1$s számára nincs létrehozva.

en: Critical CSS for %1$s on mobile not generated. Error: The API returned an invalid response code.
hu_HU: Critical CSS a %1$s  számára mobilon nincs létrehozva. Hibakód: az API érvénytelen választ adott.

en: Critical CSS for %1$s not generated. Error: The API returned an invalid response code.
hu_HU: Critical CSS a %1$s számára nincs létrehozva. Hibakód: az API érvénytelen választ adott.

en: Error: %1$s
hu_HU: Hiba: %1$s

en: Regenerate Critical Path CSS
hu_HU: Kritikus útvonalak CSS újragenerálása

en: Generate Specific CPCSS
hu_HU: Generálj bizonyos CPCSS-eket

en: Regenerate specific CPCSS
hu_HU: Generáld újra bizonyos CPCSS-eket

en: This feature is not available for non-public post types.
hu_HU: Ez a funkció nem elérhető a nem publikus bejegyzés típusoknál.

en: %l to use this feature.
hu_HU: %l a funkció használatához.

en: Publish the %s
hu_HU: Publikáld a %s-t

en: Enable Load CSS asynchronously in WP Rocket settings
hu_HU: Engedélyezd a CSS aszinkron betöltését a WP Rocket beállításaiban

en: Enable Load CSS asynchronously in the options above
hu_HU: Engedélyezd a CSS aszinkron betöltését a fenti opciókban

en: Critical CSS generation is currently running.
hu_HU: A kritikus CSS generálása épp zajlik.

en: Go to the %1$sWP Rocket settings%2$s page to track progress.
hu_HU: Menj a %1$sWP Rocket beállításai%2$s oldalra hogy kövesd a folyamatot.

en: Critical CSS generation is currently running: %1$d of %2$d page types completed. (Refresh this page to view progress)
hu_HU: Kritikus CSS generálása jelenleg zajlik: %1$d/%2$d oldaltípusok kész. (Frissítsd ezt az oldalt hogy kövesd a folyamatot)

en: Critical CSS generation finished for %1$d of %2$d page types.
hu_HU: A kritikus CSS generálása kész az %1$d/%2$d oldaltípusokhoz.

en: Critical CSS generation encountered one or more errors.
hu_HU: A kritikus CSS generálása egy vagy több hibát talált.

en: Learn more.
hu_HU: Tudj meg többet.

en: Critical CSS for %1$s on mobile not generated. Error: The destination folder could not be created.
hu_HU: Kritikus CSS a %1$s számára mobilon nem lett létrehozva. Hibakód: a célmappa nem volt létrehozható.

en: Critical CSS for %1$s not generated. Error: The destination folder could not be created.
hu_HU: Kritikus CSS a %1$s számára nem lett létrehozva. Hibakód: a célmappa nem volt létrehozható.

en: Critical CSS file for mobile does not exist
hu_HU: Kritikus CSS fájl mobil számára nem létezik.

en: Critical CSS file does not exist
hu_HU: A kritikus CSS fájl nem létezik

en: Critical CSS file for mobile cannot be deleted
hu_HU: Kritikus CSS fájl mobilon nem törölhető

en: Critical CSS file cannot be deleted
hu_HU: Kritikus CSS fájl nem törölhető

en: Mobile Critical CSS for %1$s not generated.
hu_HU: Mobile Critical CSS a %1$s számára nem lett létrehozva.

en: Critical CSS for %s in progress.
hu_HU: Critical CSS generálása %s számára folyamatban.

en: Mobile Critical CSS for %s generated.
hu_HU: Mobil kritikus CSS %s számára létrehozva.

en: Critical CSS for %s generated.
hu_HU: Kritikus CSS %s számára létrehozva.

en: Critical CSS file deleted successfully.
hu_HU: Kritikus CSS fájl sikeresen törölve.

en: Mobile Critical CSS for %1$s timeout. Please retry a little later.
hu_HU: Mobil kritikus CSS a %1$s számára: időtúllépés történt. Kérlek kicsit később próbáld újra.

en: Critical CSS for %1$s timeout. Please retry a little later.
hu_HU: Kritikus CSS a %1$s számára: időtúllépés történt. Kérlek kicsit később próbáld újra.

en: Mobile CPCSS generation not enabled.
hu_HU: Mobil CPCSS generálás nincs engedélyezve.

en: Requested post does not exist.
hu_HU: A kért bejegyzés nem létezik.

en: Cannot generate CPCSS for unpublished post.
hu_HU: Nem lehet CPCSS -t generálni a nem publikált bejegyzésekhez.

en: The following scheduled event failed to run. This may indicate the CRON system is not running properly, which can prevent some WP Rocket features from working as intended: | The following scheduled events failed to run. This may indicate the CRON system is not running properly, which can prevent some WP Rocket features from working as intended:
hu_HU[0]: Az alábbi ütemezett esemény nem tudott elindulni. Ez CRON rendszerhibára utal, ami megakadályozza a WP Rocket bizonyos funkcióinak megfelelő működését:
hu_HU[1]: Az alábbi ütemezett események nem tudtak elindulni. Ez CRON rendszerhibára utal, ami megakadályozza a WP Rocket bizonyos funkcióinak megfelelő működését:

en: Please contact your host to check if CRON is working.
hu_HU: Kérlek vedd fel a kapcsolatot a tárhelyszolgáltatóddal, hogy kiderítsék, megfelelően működik-e a CRON.

en: Scheduled Cache Purge
hu_HU: Ütemezett gyorsítótár ürítés

en: Scheduled Database Optimization
hu_HU: Ütemezett adatbázis optimizálás

en: Database Optimization Process
hu_HU: Adatbázis optimizálás állapota

[ctx: noun]
en: Preload
hu_HU: Előtöltés

en: Critical Path CSS Generation Process
hu_HU: Kritikus útvonalú CSS generálásának állapota

en: You need a valid license to continue using this feature. %1$sRenew now%2$s before losing access.
hu_HU: Érvényes licenszre van szükséged hogy tovább használhasd ezt a funckiót. %1$sÚjítsd meg most%2$s hogy ne veszítsd el a hozzáférést!

en: You need an active license to enable this option. %1$sRenew now%2$s.
hu_HU: Érvényes licenszre van szükséged ezen funkció engedélyezéséhez.%1$sÚjítsd meg most%2$s

en: You need an active license to enable this option. %1$sMore info%2$s.
hu_HU: Érvényes licenszre van szükséged ezen funkció engedélyezéséhez. %1$sBővebb információ%2$s

en: Take advantage of %1$s to speed up more websites:%2$s get a %3$s%4$s off%5$s for %3$supgrading your license to Plus or Infinite!%5$s | Take advantage of %1$s to speed up more websites:%2$s get a %3$s%4$s off%5$s for %3$supgrading your license to Infinite!%5$s
hu_HU[0]: Használd ki a%1$s-t hogy mégtöbb weboldalt felgyorsíthass: %2$s szerezz egy %3$s%4$s kedvezményt %5$s ig%3$s, válts Plus előfizetésre! %5$s
hu_HU[1]: Használd ki a %1$s -t hogy mégtöbb weboldalt felgyorsíthass: %2$sszerezz %3$s%4$s kedvezményt %5$s ig%3$s, válts Infinite előfizetésre! %5$s

en: Unlimited
hu_HU: Korlátlan

en: %s off
hu_HU: %skedvezmény

en: %s promotion is live!
hu_HU: %s akció!

en: Hurry Up! Deal ends in:
hu_HU: Siess! Az ajánlat csak eddig tart:

en: Minutes
hu_HU: Perc

en: Seconds
hu_HU: Másodperc

en: Upgrade now
hu_HU: Válts most

en: Dismiss this notice
hu_HU: Tüntesd el ezt az értesítést

en: The Optimize CSS Delivery feature is disabled.
hu_HU: Az optimizált CSS kiküldés funkció le van tiltva.

en: You can no longer use the Remove Unused CSS or Load CSS asynchronously options.
hu_HU: Nem használhatod többé a Nem-használt CSS eltávolítása vagy a CSS aszinkron betöltése opciókat.

en: You need an %1$sactive license%2$s to keep optimizing your CSS delivery, which addresses a PageSpeed Insights recommendation and improves your page performance.
hu_HU: %1$sÉrvényes licenszre%2$s van szükség a CSS kézbesítés optimizáláshoz, ami javítja a PageSpeed Insight ajánlásokat és javítja az oldalad teljesítményét.

en: Renew now
hu_HU: Újítsd meg most

en: You will soon lose access to some features
hu_HU: Hamarosan elveszted az alábbi funkciókat

en: You need an %1$sactive license to continue optimizing your CSS delivery%2$s.
hu_HU: Szükség van %1$sérvényes licenszre hogy ezentúl is optimizálva legyen kézbesítve a CSS-ed%2$s.

en: The Remove Unused CSS and Load CSS asynchronously features are great options to address the PageSpeed Insights recommendations and improve your website performance.
hu_HU: A nem-használt CSS és az aszinkron CSS betöltés funkciók nagyszerű lehetőségek a PageSpeed Insight ajánlások javítására, valamint javítják a weboldalad teljesítményét.

en: They will be %1$sautomatically disabled on %3$s%2$s.
hu_HU: Ezek %1$sautomatikusan le lesnek tiltva %3$s%2$s-kor.

en: Your WP Rocket license is expired!
hu_HU: A WP Rocket licenszed lejárt!

en: Your %1$sWP Rocket license is about to expire%2$s: you will soon lose access to product updates and support.
hu_HU: A %1$sWP Rocket licenszed hamarosan lejár%2$s: hamarosan elveszted a hozzáférést a frissítésekhez és a támogatáshoz.

en: Renew with a %1$s%2$s discount%3$s before it is too late, you will only pay %1$s%4$s%3$s!
hu_HU: Újítsd meg most egy %1$s%2$skedvezménnyel%3$s mielőtt túl késő, csak %1$s%4$s%3$s-t kellene fizetned!

en: Speed Up More Websites
hu_HU: Gyorsíts fel mégtöbb weboldalt!

en: You can use WP Rocket on more websites by upgrading your license. To upgrade, simply pay the %1$sprice difference%2$s between your current and new licenses, as shown below.
hu_HU: A WP Rocket-et több weboldalon is használhatod ha bővíted a licenszedet. Ehhez csak fizess %1$sárkülönbözetet%2$s a mostani és az új licenszed között, ahogy lejjebb látható:

en: %1$sN.B.%2$s: Upgrading your license does not change your expiration date
hu_HU: %1$sTipp:%2$s: A licenszed megújítása nem hosszabbítja meg a lejárati dátumot

en: Save $%s
hu_HU: Spórolj $%s-t

en: %s websites
hu_HU: %s weboldalak

en: Upgrade to %s
hu_HU: Válts %s-ra

en: You can use WP Rocket on more websites by upgrading your license (you will only pay the price difference between your current and new licenses).
hu_HU: A WP Rocket-et több weboldalon is használhatod ha bővíted a licenszedet. (Csak az árkülönbözetet kell fizetned a mostani és az új licenszed között)

en: Clear Used CSS
hu_HU: Ürítsd a használt CSS-ek gyorsítótárát

en: %1$s: Please wait %2$s seconds. The Remove Unused CSS service is processing your pages.
hu_HU: %1$s: Kérlek várj %2$s másodpercet. A Nemhasznált CSS törlése szolgáltatás épp feldolgozza az oldalaidat.

en: %1$s: The Used CSS of your homepage has been processed. WP Rocket will continue to generate Used CSS for up to %2$s URLs per %3$s second(s).
hu_HU: %1$s: A kezdőlapodon felhasznált CSS-ek fel lettek dolgozva. A WP Rocket folytatja a felhasznált CSS-ek feldolgozását, %2$s URL/%3$smásodpercenként.

en: To learn more about the process check our %1$sdocumentation%2$s.
hu_HU: Hogy megtudhass többet a folyamatról, nézd meg a %1$sdokumentációnkat%2$s.

en: We couldn't generate the used CSS because you're using a nulled version of WP Rocket. You need an active license to use the Remove Unused CSS feature and further improve your website's performance.
hu_HU: Nem tudtuk létrehozni a felhasznált CSS-ek listáját mert kalózverziót használsz a WP Rocket-ből. Aktív előfizetésre van szükség ahhoz, hogy a nemhasznált CSS-ek törlése funkciót használhasd, valamint hogy továbbfejleszthesd a weboldalad teljesítményét.

en: Click here to get a WP Rocket single license at %1$s off!
hu_HU: Kattints ide és megvásárolhatod a WP Rocket single licenszét %1$skedvezménnyel!

en: %1$s: Used CSS option is not enabled!
hu_HU: %1$sA felhasznált CSS opció nincs engedélyezve!

en: %1$s: Used CSS cache cleared!
hu_HU: %1$s: A felhasznált CSS gyorsítótára ürítve!

en: Clear Used CSS of this URL
hu_HU: Ürítsd ezen URL felhasznált CSS-eit

en: WP Rocket Remove Unused CSS pending jobs
hu_HU: WP Rocket Nem-használt CSS eltávolítása sorban álló feladatok

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WP-Rocket.me or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, <a href="%s">contact support</a>.
hu_HU: Váratlan hiba történt. Valami hiba lehet a WP-Rocket.me -vel vagy ezen szerver konfigurációjával. Ha továbbra is problémákat tapasztalsz, <a href="%s">vedd fel a támogatásunkkal a kapcsolatot</a>.

en: %s Update Rollback
hu_HU: %s Régi verzióra visszaállítás

en: %1$sReturn to WP Rocket%2$s or %3$sgo to Plugins page%2$s
hu_HU: %1$sVálts vissza a WP Rocket %2$s vagy %3$s lépj a Bővítmények oldalra%2$s

en: Varnish auto-purge will be automatically enabled once Varnish is enabled on your %s server.
hu_HU: Varnish automata-ürítés magától engedélyezve lesz, amint engedélyezed a Varnish-t a %sszerveren.

en: Your installation seems to be missing core Kinsta files managing Cache clearing, which will prevent your Kinsta installation and WP Rocket from working correctly. Please get in touch with Kinsta support through your %1$sMyKinsta%2$s account to resolve this issue.
hu_HU: Úgy tűnik, fontos Kinsta fájlok hiányoznak a rendszeredből, amik a gyorsítótár ürítéséért felelnének, ezért a Kinsta és a WP Rocket nem tud együttműködni. Kérlek vedd fel a kapcsolatot a Kinsta támogatással a %1$sMyKinsta%2$sfiókodon keresztül hogy megoldd ezt a problémát.

en: <strong>%1$s</strong>: Mod PageSpeed is not compatible with this plugin and may cause unexpected results. %2$sMore Info%3$s
hu_HU: <strong>%1$s</strong>: Mod PageSpeed nem kompatibilis ezzel a bővítménnyel és váratlan problémákat okozhat. %2$sBővebb információ%3$s

en: %1$sWP Rocket: %2$sWe have detected that Autoptimize's JavaScript Aggregation feature is enabled. WP Rocket's Delay JavaScript Execution will not be applied to the file it creates. We suggest disabling %1$sJavaScript Aggregation%2$s to take full advantage of Delay JavaScript Execution.
hu_HU: %1$sWP Rocket:%2$s Úgy érzékeljük hogy engedélyezve van az Autoptmize JavaScript Aggregáció funkciója. A WP Rocket Késleltetett JavaScript Futtatás funkciója nem lesz alkalmazva arra a fájlra, amit ez létrehoz. Javasoljuk hogy tiltsd le a %1$sJavascript aggregációt%2$s hogy kihasználhasd a mi Késleltetett Javascript Futtatás funkciónkat.

en: %1$sWP Rocket: %2$sWe have detected that Autoptimize's Aggregate Inline CSS feature is enabled. WP Rocket's Load CSS Asynchronously will not work correctly. We suggest disabling %1$sAggregate Inline CSS%2$s to take full advantage of Load CSS Asynchronously Execution.
hu_HU: %1$sWP Rocket: %2$sÚgy érzékeljük hogy  engedélyezve van az Autoptimize Beágyazott CSS Aggregáció funkciója. A WP Rocket CSS aszinkron betöltése nem fog megfelelően működni így. Javasoljuk hogy tiltsd le a %1$sBeágyazott CSS Aggregáció%2$s funkcióját hogy kihasználhasd a mi CSS aszinkron betöltés funkciónkat.

en: This plugin blocks WP Rocket's caching and optimizations. Deactivate it and use %1$sEzoic's nameserver integration%2$s instead.
hu_HU: Ez a bővítmény blokkolja a WP Rocket gyorsítótárazását és egyéb optimalizációit. Deaktiváld és használd az %1$sEzoic névszerver integrációt%2$shelyette.

[ctx: Hummingbird notice]
en: Please deactivate the following %s option which conflicts with WP Rocket features: | Please deactivate the following %s options which conflict with WP Rocket features:
hu_HU[0]: Kérlek deaktiváld az alábbi %sopciót amik összeférhetetlenek a WP Rocket funkcióival:
hu_HU[1]: Kérlek deaktiváld az alábbi %s opciókat amik összeférhetetlenek a WP Rocket funkcióival:

[ctx: Hummingbird notice]
en: %1$s %2$sdisable emoji%3$s conflicts with WP Rockets %2$sdisable emoji%3$s
hu_HU: %1$s %2$sdisable emoji%3$s összeférhetetlen a  WP Rocket %2$sdisable emoji%3$s funkciójával

[ctx: Hummingbird notice]
en: %1$s %2$sGZIP compression%3$s conflicts with WP Rocket %2$sGZIP compression%3$s
hu_HU: %1$s %2$sGZIP compression%3$s összeférhetetlen a WP Rocket %2$sGZIP compression%3$s-ével

[ctx: Hummingbird notice]
en: %1$s %2$sbrowser caching%3$s conflicts with WP Rocket %2$sbrowser caching%3$s
hu_HU: %1$s %2$sbrowser caching%3$s összeférhetetlen a WP Rocket %2$sbrowser caching%3$s-ével

[ctx: Hummingbird notice]
en: %1$s %2$spage caching%3$s conflicts with WP Rocket %2$spage caching%3$s
hu_HU: %1$s %2$spage caching%3$s összeférhetetlen a WP Rocket %2$spage caching%3$s-ével

[ctx: Hummingbird notice]
en: %1$s %2$sasset optimization%3$s conflicts with WP Rocket %2$sfile optimization%3$s
hu_HU: %1$s %2$sasset optimization%3$s összeférhetetlen a WP Rocket %2$sfile optimization%3$s-ével

en: Delay JS is currently activated in %1$s. If you want to use WP Rocket’s delay JS, disable %1$s
hu_HU: A késleltetett JS engedélyezve van a %1$s-ban. Ha a WP Rocket késleltetett JS-ét akarod használni akkor tiltsd le %1$s-ban.

en: Yoast SEO XML sitemap
hu_HU: Yoast SEO XML oldaltérkép

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: Docs
hu_HU: Dokumentáció

en: FAQ
hu_HU: GYIK

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Settings import failed: you do not have the permissions to do this.
hu_HU: Beállítások importálása sikertelen: nincs jogosultságod ehhez.

en: Settings import failed: no file uploaded.
hu_HU: Beállítások importálása sikertelen: nem lett fájl feltöltve.

en: Settings import failed: incorrect filename.
hu_HU: Beállítások importálása sikertelen: hibás fájlnév.

en: Settings import failed: incorrect filetype.
hu_HU: Beállítások importálása sikertelen: hibás fájltípus.

en: Settings import failed:
hu_HU: Beállítások importálása sikertelen:

en: Settings import failed: unexpected file content.
hu_HU: Beállítások importálása sikertelen: váratlan fájl tartalom.

en: Settings imported and saved.
hu_HU: Beállítások importálva és elmentve.

en: Defer JavaScript Files
hu_HU: Késleltetett javascript fájlok (Defer)

en: Excluded Delay JavaScript Files
hu_HU: Késleltetésből kizárt JavaScript fájlok

en: The following pattern is invalid and has been removed: | The following patterns are invalid and have been removed:
hu_HU[0]: Az alábbi minta érvénytelen, és ezért törölve lett:
hu_HU[1]: Az alábbi minták érvénytelenek, és ezért törölve lettek:

en: More info
hu_HU: Bővebb információ

en: Clear cache
hu_HU: Gyorsítótár ürítése

en: WP Rocket Options
hu_HU: WP Rocket beállításai

en: Never cache this page
hu_HU: Soha ne gyorsítótárazd ezt az oldalt

en: Activate these options on this post:
hu_HU: Aktiváld ezeket az opciókat ezen a bejegyzésen:

en: LazyLoad for images
hu_HU: LazyLoad képek számára

en: LazyLoad for iframes/videos
hu_HU: LazyLoad iframe-k/videók számára

en: Minify/combine CSS
hu_HU: CSS miniatűrizálása/egyesítése

en: Remove Unused CSS
hu_HU: Nem-használt CSS kódok eltávolítása

en: Minify/combine JS
hu_HU: JS miniatűrizálása/egyesítése

en: Defer JS
hu_HU: JS késleltetése (defer)

en: Activate first the %s option.
hu_HU: Aktiváld először a %sopciót

en: %1$sNote:%2$s None of these options will be applied if this post has been excluded from cache in the global cache settings.
hu_HU: %1$sMegjegyzés:%2$s Ezek az opciók nem lesznek érvénybe léptetve, ha ez a bejegyzés ki lett zárva a gyorsítótárazásból a globális gyorsítótár beállításokban.

en: <strong>%1$s</strong> has not been deactivated due to missing writing permissions.<br>
    Make <strong>%2$s</strong> writeable and retry deactivation, or force deactivation now:
hu_HU: <strong>%1$s</strong>nem lett deaktiválva a hiányzó írási jogosultságok miatt.<br>
    Tedd <strong>%2$s</strong>-t írhatóvá és próbáld újra a deaktiválásd, vagy kényszerítsd a deaktiválást most:

en: <strong>%s</strong>: One or more plugins have been enabled or disabled, clear the cache if they affect the front end of your site.
hu_HU: <strong>%s</strong>: egy vagy több bővítmény engedélyezve lett vagy letiltva, ürítsd a gyorsítótárt ha ezek befolyásolják a weboldalad megjelenését.

en: <strong>%s</strong>: The following plugins are not compatible with this plugin and may cause unexpected results:
hu_HU: <strong>%s</strong>: Az alábbi bővítmények nem kompatibilisek ezzel a bővítménnyel és ezért váratlan dolgokat okozhatnak:

en: Deactivate
hu_HU: Deaktiválás

en: WP Rocket Footer JS is not an official add-on. It prevents some options in WP Rocket from working correctly. Please deactivate it if you have problems.
hu_HU: WP Rocket Footer JS nem egy hivatalos bővítmény. Akadályozza bizonyos WP Rocket opciók működését. Kérlek deaktiváld ha problémákat tapasztalsz.

en: Endurance Cache is currently enabled, which will conflict with WP Rocket Cache. Please set the Endurance Cache cache level to Off (Level 0) on the %1$sSettings > General%2$s page to prevent any issues.
hu_HU: Endurance Cache jelenleg engedélyezve van, ami ütközik a WP Rocket gyorsítótárával. Kérlek állítsd az Endurance Cache gyorsítótár-szintjét OFF-ra (0-ás szint) a %1$sBeállítások > Általános %2$soldalon hogy megelőzd a problémákat.

en: %1$s: A custom permalink structure is required for the plugin to work properly. %2$sGo to permalinks settings%3$s
hu_HU: %1$s: Egyéni permalink struktúra szükséges a bővítmény megfelelő működéséhez. %2$sMenj a permalink beállításokhoz%3$s

en: %s could not modify the .htaccess file due to missing writing permissions.
hu_HU: %s Nem lehet módosítani a .htaccess fájlt a hiányzó írási jogosultságok miatt.

en: Troubleshoot: %1$sHow to make system files writeable%2$s
hu_HU: Hibaelhárítás: %1$sHogyan tedd írhatóvá a rendszerfájlokat%2$s

en: Don’t worry, WP Rocket’s page caching and settings will still function correctly.
hu_HU: Ne aggódj, a WP Rocket oldal-gyorsítótárazása és beállításai így is megfelelően fognak működni.

en: For optimal performance, adding the following lines into your .htaccess is recommended (not required):
hu_HU: Az optimális teljesítmény érdekében javasoljuk, hogy vedd fel az alábbi sorokat a .htaccess fájlodba (nem kötelező):

en: %1$s is good to go! %2$sTest your load time%4$s, or visit your %3$ssettings%4$s.
hu_HU: %1$s használatra kész! %2$s Nézd meg a betöltési idődet%4$s, vagy látogasd meg a %3$sbeállításaidat%4$s.

en: Would you allow WP Rocket to collect non-sensitive diagnostic data from this website?
hu_HU: Megengeded a WP Rocket-nek, hogy névtelen, nem-érzékeny diagnosztikai adatokat gyűjtsünk a weboldaladról?

en: This would help us to improve WP Rocket for you in the future.
hu_HU: Ez segít nekünk abban, hogy jobbá tehessük a WP Rocketet a jövőben.

en: What info will we collect?
hu_HU: Milyen adatokat gyűjtünk?

en: Below is a detailed view of all data WP Rocket will collect if granted permission. WP Rocket will never transmit any domain names or email addresses (except for license validation), IP addresses, or third-party API keys.
hu_HU: Alább felsoroltuk részletesen, hogym ilyen adatokat fog gyűjteni a WP Rocket, ha megadod az engedélyt. A WP Rocket soha nem fog továbbítani domain neveket vagy email címeket  (kivéve licensz érvényesítéshez), IP címeket vagy külső félhez tartozó API kulcsokat.

en: Yes, allow
hu_HU: Igen, engedélyezés

en: No, thanks
hu_HU: Nem, köszönöm

en: Thank you!
hu_HU: Köszönjük!

en: WP Rocket now collects these metrics from your website:
hu_HU: A WP Rocket most ezeket az adatokat gyűjti a weboldaladról:

en: %s: Cache cleared.
hu_HU: %s: Gyorsítótár ürítve.

en: %s: Post cache cleared.
hu_HU: %s: Bejegyzések gyorsítótára ürítve.

en: %s: Term cache cleared.
hu_HU: %s kifejezés gyorsítótár ürítve.

en: %s: User cache cleared.
hu_HU: %s: Felhasználói gyorsítótár ürítve.

en: Stop Preload
hu_HU: Előtöltés megállítása

en: Force deactivation
hu_HU: Kényszerített deaktiválás

en: The following code should have been written to this file:
hu_HU: Az alábbi kódnak kellene bekerülnie ebbe a fájlba:

en: %s cannot configure itself due to missing writing permissions.
hu_HU: %snem tudja önmagát beállítani a hiányzó írási jogosultság miatt.

en: Affected file/folder: %s
hu_HU: Érintett fájl/mappa: %s

en: The debug file could not be deleted.
hu_HU: A hibakeresési fájl törlése nem sikerült.

en: To function properly, %1$s %2$s requires at least:
hu_HU: A megfelő működés érdekében, a %1$s%2$s-hez szükséges legalább:

en: PHP %1$s. To use this WP Rocket version, please ask your web host how to upgrade your server to PHP %1$s or higher.
hu_HU: PHP %1$s. Ahhoz hogy ezt a WP Rocket verziót használni tudd, kérd meg a tárhelyszolgáltatódat, hogy frissítse a szerveren a PHP-t  %1$s vagy újabb verzióra.

en: WordPress %1$s. To use this WP Rocket version, please upgrade WordPress to version %1$s or higher.
hu_HU: WordPress %1$s. Ahhoz hogy ezt a WP Rocket verziót használni tudd, kérlek frissítsd a WordPress-t %1$svagy újabb verzióra.

en: If you are not able to upgrade, you can rollback to the previous version by using the button below.
hu_HU: Ha nem lehetséges a frissítés, akkor visszaállíthatod az előzőt verziót az alábbi gombbal:

en: Re-install version %s
hu_HU: %sverzió újratelepítése

en: Every %d Minutes
hu_HU: Minden %d percben

en: The log file does not exist.
hu_HU: A naplófájl nem létezik.

en: The log file could not be read.
hu_HU: A naplófájl nem olvasható.

en: The logs are not saved into a file.
hu_HU: A naplók nincsenek fájlba elmentve.

en: You are using %1$s to serve WebP images so you do not need to enable this option. %2$sMore info%3$s %4$s If you prefer to have WP Rocket serve WebP for you instead, please disable WebP display in %1$s. | You are using %1$s to serve WebP images so you do not need to enable this option. %2$sMore info%3$s %4$s If you prefer to have WP Rocket serve WebP for you instead, please disable WebP display in %1$s.
hu_HU[0]: A %1$s -t használod a WebP képek kiszolgálására, így nem szükséges ezt az opciót bejelölnöd. %2$sMore info%3$s %4$s Ha azt szeretnéd hogy ehelyett a WP Rocket szolgálja ki a WebP képeket, akkor tiltsd le a WebP megjelenítést a %1$s-ben.
hu_HU[1]: A %1$s -t használod a WebP képek kiszolgálására, így nem szükséges ezt az opciót bejelölnöd. %2$sMore info%3$s %4$s Ha azt szeretnéd hogy ehelyett a WP Rocket szolgálja ki a WebP képeket, akkor tiltsd le a WebP megjelenítést a %1$s-ben.

en: WebP cache is disabled by filter.
hu_HU: A WebP gyorsítótár le van tiltva szűrő által.

en: You are using %1$s to convert images to WebP. If you want WP Rocket to serve them for you, activate this option. %2$sMore info%3$s | You are using %1$s to convert images to WebP. If you want WP Rocket to serve them for you, activate this option. %2$sMore info%3$s
hu_HU[0]: A %1$s-t használod a képek WebP-re konvertálásához. Ha szeretnéd hogy ehelyett a WP Rocket végezze ezt akkor akkor aktiváld ezt az opciót. %2$sTovábi információ%3$s
hu_HU[1]: A %1$s -t használod a képek WebP-re konvertálásához. Ha szeretnéd hogy ehelyett a WP Rocket végezze ezt akkor akkor aktiváld ezt az opciót. %2$sTovábi információ%3$s

en: You are using %1$s to convert images to WebP. WP Rocket will create separate cache files to serve your WebP images. %2$sMore info%3$s | You are using %1$s to convert images to WebP. WP Rocket will create separate cache files to serve your WebP images. %2$sMore info%3$s
hu_HU[0]: Jelenleg a %1$s használod képek WebP-re konvertálásához. A WP Rocket külön gyorsítótár fájlokat fog csinálni a WebP képeid kiszolgálására. %2$sBővebb információ%3$s
hu_HU[1]: Jelenleg a %1$s-t használod képek WebP-re konvertálásához. A WP Rocket külön gyorsítótár fájlokat fog csinálni a WebP képeid kiszolgálására. %2$sBővebb információ%3$s

en: %5$sWe have not detected any compatible WebP plugin!%6$s%4$s If you don’t already have WebP images on your site consider using %3$sImagify%2$s or another supported plugin. %1$sMore info%2$s %4$s If you are not using WebP do not enable this option.
hu_HU: %5$sNem találtunk semmilyen kompatibilis WebP bővítményt! %6$s%4$sHa nincsenek még WebP képek az oldaladon, fontold meg az %3$sImagify%2$s vagy más támogatott bővítmény használatát! %1$sBővebb információ%2$s%4$s Ha nem használsz WebP-t akkor ne engedélyezd ez az opciót.

en: WP Rocket will create separate cache files to serve your WebP images.
hu_HU: A WP Rocket külön gyorsítótár fájlokat fog létrehozni a WebP képeid kiszolgálására.

en: Failed to detect the following requirement in your theme: closing %1$s. | Failed to detect the following requirements in your theme: closing %1$s.
hu_HU[0]: Nem találtuk meg az alábbi követelményt a témádban: lezáró %1$s.
hu_HU[1]: Nem találtuk meg az alábbi követelményeket a témádban: lezáró %1$s.

en: All languages
hu_HU: Minden nyelv

en: Clear this post
hu_HU: Ürítsd ezen bejegyzést a gyorsítótárból

en: Purge this URL
hu_HU: Ürítsd ezt az URL-t a gyorsítótárból

en: Purge Sucuri cache
hu_HU: Sucuri gyorsítótár ürítése

en: Purge RocketCDN cache
hu_HU: Ürítsd a RocketCDN gyorsítótárat

en: Documentation
hu_HU: Dokumentáció

en: OPcache purge failed.
hu_HU: OPcache ürítése sikertelen.

en: OPcache successfully purged
hu_HU: OPcache sikeresen ürítve

en: Activate Imagify
hu_HU: Aktiváld az Imagify-t

en: Install Imagify for Free
hu_HU: Telepítsd az Imagify-t ingyen

en: Speed up your website and boost your SEO by reducing image file sizes without losing quality with Imagify.
hu_HU: Gyorsítsd fel a weboldaladat és javítsd a SEO-dat a képméretek csökkentésével, méghozzá minőségvesztés nélkül az Imagify-vel.

en: More details
hu_HU: Bővebb információ

en: Sitemap preload: %d pages have been cached.
hu_HU: Oldaltérkép előtöltve: %d oldal lett gyorsítótárazva.

en: Sitemap preload: %d uncached pages have now been preloaded. (refresh to see progress)
hu_HU: Oldaltérkép előtöltés: %d eddig gyorsítótárazatlan oldal most már elő van töltve. (frissítsd az oldalt a folyamat követéséhez)

en: Choose a domain from the list
hu_HU: Válassz domain nevet a listáról

en: No domain available in your Cloudflare account
hu_HU: Nem érhető el domain a Cloudflare fiókodban

en: Curl is disabled on your server. Please ask your host to enable it. This is required for the Cloudflare Add-on to work correctly.
hu_HU: A Curl le van tiltva a szervereden. Kérd meg a tárhelyszolgáltatódat, hogy engedélyezze. Erre feltétlenül szükség van a Cloudflare bővítmény működéséhez.

en: Cloudflare email, API key and Zone ID are not set. Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
hu_HU: Cloudflare email, API kulcs és zónaazonosító nincs beállítva. Olvasd el a %1$sdokumentációt%2$s bővebb útmutatásért.

en: Cloudflare email and API key are not set. Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
hu_HU: Cloudflare email és API kulcs nincs beállítva. Olvasd el a %1$sdokumentációt%2$s bővebb útmutatásért.

en: Connection to Cloudflare failed
hu_HU: Sikertelen a csatlakozás a Cloudflare-hez.

en: The called class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
hu_HU: A hivatkozott osztály %1$s , <strong>deprecated azaz elavult</strong> a %2$s verzió óta! Használd a %3$s -t helyette.

en: The called class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s!
hu_HU: A hivatkozott osztály %1$s, <strong>deprecated azaz elavult</strong> a %2$s verzió óta!

en: <strong>JS</strong> files with Deferred Loading JavaScript
hu_HU: <strong>JS</strong> fájlok a késleltetett JavaScript betöltés használatával

en: Add URL
hu_HU: URL hozzáadása

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
hu_HU: Mielőtt feltöltheted az importálandó fájlodat, ki kell javítanod az alábbi hibát:

en: Choose a file from your computer (maximum size: %s)
hu_HU: Válassz egy fájlt a gépedről (maximum méret: %s)

en: Your Cloudflare credentials are valid.
hu_HU: A Cloudflare belépési adataid érvényesek.

en: Your Cloudflare credentials are invalid!
hu_HU: A Cloudflare belépési adataid érvénytelenek!

en: Save and optimize
hu_HU: Mentés és optimizálás

en: Optimize
hu_HU: Optimizálás

[ctx: screen-reader-text]
en: Note:
hu_HU: Megjegyzés:

[ctx: screen-reader-text]
en: Performance tip:
hu_HU: Teljesítmény tipp:

[ctx: screen-reader-text]
en: Third-party feature detected:
hu_HU: Idegen féltől származó funkció észlelve:

[ctx: screen-reader-text]
en: Warning:
hu_HU: Figyelmeztetés:

[ctx: button text]
en: Download settings
hu_HU: Letöltési beállítások

en: Replace site's hostname with:
hu_HU: Cseréld ki a weboldal címét erre:

en: reserved for
hu_HU: fenntartva erre:

en: All files
hu_HU: Minden fájl

en: Images
hu_HU: Képek

en: Add CNAME
hu_HU: CNAME hozzáadása

en: Watch the video
hu_HU: Nézd meg a videót

en: Basic
hu_HU: Egyszerű

en: Static Files
hu_HU: Statikus fájlok

en: Advanced
hu_HU: Haladó

en: %1$s %2$s requires at least PHP %3$s to function properly. To use this version, please ask your web host how to upgrade your server to PHP %3$s or higher. If you are not able to upgrade, you can rollback to the previous version by using the button below.
hu_HU: A %1$s %2$s minimum PHP%3$s verziót igényelnek a megfelelő működéshez. Kérlek kérd meg a tárhelyszolgáltatódat hogy frissítse a webszerveredet PHP %3$s vagy újabb verzióra. Ha nem lehetséges a frissítése akkor visszaállhatsz a korábbi WP Rocket verzióra az alábbi gomb megnyomásával.

en: There seems to be an issue validating your license. Please see the error message below. | There seems to be an issue validating your license. You can see the error messages below.
hu_HU[0]: Probléma merült fel a licenszed érvényesítése közben. Kérlek tekintsd meg az alábbi hibaüzenetet:
hu_HU[1]: Problémák merültek fel a licenszed érvényesítése közben. Kérlek tekintsd meg az alábbi hibaüzenetet:

en: Server type:
hu_HU: Szerver típusa:

en: PHP version number:
hu_HU: PHP verziószám:

en: WordPress version number:
hu_HU: WordPress verziószám:

en: Current theme:
hu_HU: Jelenlegi téma:

en: Current site language:
hu_HU: Jelenlegi oldal nyelv:

en: Active plugins:
hu_HU: Aktív bővítmények:

en: Plugin names of all active plugins
hu_HU: Aktív bővítmények nevei:

en: Anonymized WP Rocket settings:
hu_HU: Anonimizált WP Rocket beállítások:

en: Which WP Rocket settings are active
hu_HU: Melyik WP Rocket beállítások aktívak

en: The provided license data are not valid.
hu_HU: A megadott licensz adatok nem érvényesek.

en: To resolve, please %1$scontact support%2$s.
hu_HU: A megoldáshoz, kérlek %1$skeresd az ügyfélszolgálatunkat%2$s.

en: License validation failed. Our server could not resolve the request from your website.
hu_HU: A licensz érvényesítése sikertelen. A szerverünk nem tudja feldolgozni a weboldaladtól érkező kérést.

en: Try clicking %1$sValidate License%2$s below. If the error persists, follow %3$sthis guide%4$s.
hu_HU: Próbálj a %1$sLicensz érvényesítése%2$s gombra kattintani alább. Ha a hiba most is fennáll, akkor %3$skövesd ezt a leírást%4$s.

en: License validation failed. You may be using a nulled version of the plugin. Please do the following:
hu_HU: A licensz érvényesítése sikertelen. Lehet hogy nem-licenszelt verziót használsz ebből a bővítményből. Kérlek tedd az alábbiakat:

en: Login to your WP Rocket %1$saccount%2$s
hu_HU: Jelentkezz be a WP Rocket %1$sfiókodba%2$s

en: Download the zip file
hu_HU: Töltsd le a zip fájlt

en: Reinstall
hu_HU: Újratelepítés

en: If you do not have a WP Rocket account, please %1$spurchase a license%2$s.
hu_HU: Ha nincs WP Rocket fiókod, kérlek %1$svásárolj licenszt%2$s.

en: License validation failed. This user account does not exist in our database.
hu_HU: A licensz érvényesítése sikertelen. Ez a felhasználói fiók nem létezik az adatbázisunkban.

en: To resolve, please contact support.
hu_HU: A megoldáshoz kérlek vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálatunkkal.

en: License validation failed. This user account is blocked.
hu_HU: Licensz érvényesítése sikertelen. Ez a felhasználói fiók le van tiltva.

en: Please see %1$sthis guide%2$s for more info.
hu_HU: Kérlek kövesd %1$sezt a leírást %2$s bővebb információért.

en: Try clicking %1$sSave Changes%2$s below. If the error persists, follow %3$sthis guide%4$s.
hu_HU: Kattints a %1$sVáltozások mentése%2$s gombra. Ha a továbbra is fennáll, kövesd %3$sezt a leírást%4$s.

en: Your license is not valid.
hu_HU: A licenszed érvénytelen.

en: Make sure you have an active %1$sWP Rocket license%2$s.
hu_HU: Ellenőrizd, hogy van-e érvényes %1$sWP Rocket licenszed%2$s.

en: You have added as many sites as your current license allows.
hu_HU: Már felvettél annyi weboldalt, amennyid a jelenlegi licenszed lehetővé tett.

en: Upgrade your %1$saccount%2$s or %3$stransfer your license%2$s to this domain.
hu_HU: Bővítsd a %1$sfiókodat%2$s vagy %3$shelyezd át%2$s a licenszedet erre a domainre.

en: This website is not allowed.
hu_HU: Ez a weboldal nincs engedélyezve.

en: Please %1$scontact support%2$s.
hu_HU: Kérlek %1$svedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálatunkkal%2$s.

en: This license key is not recognized.
hu_HU: Ez a licensz kulcs ismeretlen.

en: If the issue persists, please %1$scontact support%2$s.
hu_HU: Ha a probléama továbbra is fennáll, kérlek %1$svedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálatunkkal%2$s.

en: License validation failed: %s
hu_HU: Licensz érvényesítés sikertelen: %s

en: Plugin installed successfully.
hu_HU: Bővítmény sikeresen telepítve.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
hu_HU: Elnézést, nincs jogosultságod bővítményeket telepíteni erre a weboldalra.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
hu_HU: Elnézést, nincs jogosultságod ezt tenni.

en: Plugin install failed.
hu_HU: Bővítmény telepítése sikertelen.

en: Go back
hu_HU: Vissza

en: Load CSS asynchronously for mobile
hu_HU: CSS aszinkron betöltés mobilhoz

en: Your website currently uses the same Critical Path CSS for both desktop and mobile.
hu_HU: A weboldalad jelenleg ugyanazt a kritikus útvonalú CSS-t használja mind asztali mind mobil nézet számára.

en: Click the button to enable mobile-specific CPCSS for your site.
hu_HU: Kattints a gombra hogy engedélyezhesd a mobil-specifikus CPCSS-t az oldaladhoz.

en: This is a one-time action and this button will be removed afterwards. %1$sMore info%2$s
hu_HU: Ez egy egyszeri művelet és a gomb el fog tűnni utána. %1$sBővebb információ%2$s.

en: Your site is now using mobile-specific critical path CSS. %1$sMore info%2$s
hu_HU: A weboldalad most már mobil-specifikus kritikus útvonalú CSS-t használ. %1$sBővebb információ%2$s

en: Generate Mobile Specific CPCSS
hu_HU: Generáld a mobil-specifikus CPCSS-t

en: Critical Path CSS
hu_HU: Kritikus útvonalú CSS

en: Generate specific Critical Path CSS for this post. %1$sMore info%2$s
hu_HU: Generálj specifikus kritikus útvonalú CSS-t ezen bejegyzéshez. %1$sBővebb információ%2$s

en: This post uses specific Critical Path CSS. %1$sMore info%2$s
hu_HU: Ez a bejegyzés specifikus kritikus útvonalú CSS-t használ. %1$sBővebb információ%2$s

en: Revert back to the default CPCSS
hu_HU: Visszaváltás az alapértelmezett CPCSS-re

en: Facing an issue?
hu_HU: Problémát tapasztalsz?

en: It is not always necessary to deactivate WP Rocket when facing any issues. Most of them can be fixed by deactivating only some options.
hu_HU: Nem mindig szükséges deaktiválni a WP Rocket-et, ha problémát tapasztalsz. A legtöbb megoldható csupán néhány opció kikapcsolásával.

en: Our advice? Instead of deactivating WP Rocket, use our %1$sSafe Mode%2$s to quickly disable LazyLoad, File Optimization, and CDN options. Then check to see if your issue is resolved.
hu_HU: A mi tippünk: ahelyett hogy deaktiválnád a WP Rocket-et, használd a %1$scsökkentett módunkat%2$s hogy gyorsan letilthasd a LazyLoad-ot, a Fájl Optimizálást és a CDN beállításokat. És ezután nézd meg, hogy megoldódott-e a problémád.

en: Do you want to use our Safe Mode to troubleshoot WP Rocket?
hu_HU: Szeretnéd használni a csökkentett módunkat a WP Rocket hibaelhárításához?

en: Yes, apply "%1$sSafe Mode%2$s"
hu_HU: Igen, kapcsold be a "%1$sCsökkentett Mód%2$s"-ot

en: No, deactivate and snooze this message for
hu_HU: Nem, deaktiváld a bővítmény és tüntesd el ezt az üzenetet ennyi időre

en: 1 day
hu_HU: 1 nap

en: 7 days
hu_HU: 7 nap

en: 30 days
hu_HU: 30 nap

en: Forever
hu_HU: Örökre

en: Cancel
hu_HU: Mégse

en: Confirm
hu_HU: Megerősítés

en: Enable Google Font Optimization
hu_HU: Engedélyezd a Google Font optimizálást

en: Improves font performance and combines multiple font requests to reduce the number of HTTP requests.
hu_HU: Javítja a betűtípus-betöltés teljesítményét és összevonja a különböző betűtípusok lekérését hogy csökkentse a HTTP kérések számát.

en: Google Fonts Optimization is now enabled for your site. %1$sMore info%2$s
hu_HU: A Google Font optimizálás engedélyezve van az oldalad számára. %1$sBővebb információ%2$s.

en: Optimize Google Fonts
hu_HU: Optimizáld a Google Font-okat

en: Clear cache after
hu_HU: Ürítsd a gyorsítótárat ennyi idő után:

en: Import settings
hu_HU: Beállítások importálása

en: Add-on status
hu_HU: Bővítmény állapota

en: Modify options
hu_HU: Beállítások módosítása

en: Purges RocketCDN cached resources for your website. %s
hu_HU: Üríti a RocketCDN által gyorsítótárazott erőforrásokat a weboldaladhoz.%s

en: Learn more
hu_HU: Tudj meg többet.

en: Clear all RocketCDN cache files
hu_HU: Töröld az összes RocketCDN gyorsítótár fájlt

en: Purges cached resources for your website. %s
hu_HU: Üríti az oldaladhoz tartozó gyorsítótárazott erőforrásokat. %s

en: Clear all Cloudflare cache files
hu_HU: Üríti az összes Cloudflare -s gyorsítótárazott fájlt

en: Congratulations!
hu_HU: Gratulálunk!

en: WP Rocket is now activated and already working for you.
hu_HU: A WP Rocket most már aktiválva van, és már dolgozik is Neked.

en: Your website should be loading faster now!
hu_HU: A weboldalad most már gyorsabb lett!

en: To guarantee fast websites, WP Rocket automatically applies 80% of web performance best practices.
hu_HU: Garantáljuk a gyors weboldalak! Ezért a WP Rocket már alapból, magától alkalmazza a web-teljesítmény gyorsítási tippek 80%-át.

en: We also enable options that provide immediate benefits to your website.
hu_HU: Továbbá olyan opciókat is engedélyezünk amik azonnali előnyöket nyújtanak a weboldaladnak.

en: Continue to the options to further optimize your site!
hu_HU: Lépj tovább a beállításokba hogy tovább optimizálhasd az oldaladat!

en: My Account
hu_HU: Fiókom

en: Refresh info
hu_HU: Frissítés

en: with
hu_HU: vele:

en: Expiration Date
hu_HU: Lejárat dátuma:

en: View my account
hu_HU: Fiókom megtekintése

en: Quick Actions
hu_HU: Gyors műveletek

en: Remove all cached files
hu_HU: Töröld az összes gyorsítótárazott fájlt

en: Regenerate Critical CSS
hu_HU: Kritikus útvonalú CSS újragenerálása

en: Remove Used CSS Cache
hu_HU: Töröld a felhasznált CSS-ek gyorsítótárát

en: Frequently Asked Questions
hu_HU: Gyakori kérdések

en: Still cannot find a solution?
hu_HU: Nem találtál megoldást?

en: Submit a ticket and get help from our friendly and knowledgeable Rocketeers.
hu_HU: Küldj egy levelet és segítséget kapsz a barátságos és okos Rakétáinktól

en: Ask support
hu_HU: Kérdezd meg az ügyfélszolgálatot

en: Backup your database before you run a cleanup!
hu_HU: Mentsd le az adatbázisodat mielőtt karbantartást indítassz!

en: Once a database optimization has been performed, there is no way to undo it.
hu_HU: Amint az adatbázisoptimizálás kész, nincs lehetőség visszavonni.

en: Save Changes and Optimize
hu_HU: Mentsd a változásokat és optimizálás indítása

en: %1$sWP ROCKET%2$s created %3$sIMAGIFY%4$s %1$sfor best-in-class image optimization.%2$s
hu_HU: %1$sWP ROCKET%2$s megalkotta az %3$sIMAGIFY%4$s %1$s-t a legjobb kép optimizáláshoz.%2$s

en: Compress image to make your website faster, all while maintaining image quality.
hu_HU: Tömörítsd a képeket hogy gyorsabbá tedd a weboldaladat, mindezd úgy hogy a képek minősége nem változik.

en: More on Imagify:
hu_HU: Bővebben az Imagify-ről:

en: Imagify Plugin Page
hu_HU: Imagify bővítmény oldal

en: Imagify Website
hu_HU: Imagify weboldal

en: Review of Image Compression Plugins
hu_HU: Képtömörítő bővítmények áttekintése

en: Install Imagify
hu_HU: Imagify telepítése

en: WP Rocket was not able to automatically validate your license.
hu_HU: WP Rocket nem tudta automatikusan érvényesíteni a licenszedet

en: Follow this %1$s, or contact %2$s to get the engine started.
hu_HU: Kövesd ezt%1$s, vagy vedd fel a kapcsolatot%2$s a kezdéshez.

en: %1$s%2$s%3$stutorial%4$s
hu_HU: %1$s%2$s%3$sleírás%4$s

en: %1$s%2$s%3$ssupport%4$s
hu_HU: %1$s%2$s%3$stámogatás%4$s

en: Clear all Sucuri cache files
hu_HU: Ürítsd a Sucuri gyorsítótár fájlokat

en: Files size: %1$s. Number of entries: %2$s.
hu_HU: Fájlok mérete: %1$s. Bejegyzések száma: %2$s.

en: %1$sDownload the file%2$s.
hu_HU: %1$sTöltsd le a fájlt %2$s.

en: %1$sDelete the file%2$s.
hu_HU: %1$sTöröld a fájlt%2$s.

en: Export settings
hu_HU: Beállítások exportálása

en: Download a backup file of your settings
hu_HU: Tölts le egy tartalék másolatot a beállításaidról

en: Download settings
hu_HU: Letöltési beállítások

en: Rollback
hu_HU: Visszaállás korábbi verzióra

en: Has version %s caused an issue on your website?
hu_HU: Problémát okozott a %s-s verzió a weboldaladon?

en: You can rollback to the previous major version here.%sThen send us a support request.
hu_HU: Visszatérhetsz a korábbi főverzióra itt. %s Utána írj nekünk levelet.

en: Reinstall version %s
hu_HU: Telepítsd újra a %s verziót

en: Debug mode
hu_HU: Hibakereső üzemmód

en: Create a debug log file.
hu_HU: Hibakereső naplófájl létrehozása

en: Getting Started
hu_HU: Kezdjük el

en: Getting Started with WP Rocket
hu_HU: Vegyük használatba a WP Rocket-et

en: Finding the Best Settings for Your Site
hu_HU: Találjuk meg a legjobb beállításokat a weboldaladhoz

en: How to Check if WP Rocket is Caching Your Site
hu_HU: Hogyan győződjünk meg arról hogy a WP Rocket gyorsítótárazza az oldaladat

en: How to Measure the Speed of Your Site
hu_HU: Hogyan mérjük le az oldalad sebességét

en: How Preloading Works
hu_HU: Hogyan működik az előtöltés

en: Passing the Core Web vitals
hu_HU: Az alapvető web mutatók teljesítése

en: How to improve LCP with WP Rocket
hu_HU: Hogyan javítsuk az LCP-t a WP Rocket-tel

en: How to improve FID with WP Rocket
hu_HU: Hogyan javítsuk az FID-t a WP Rocket-tel

en: How to improve CLS with WP Rocket
hu_HU: Hogyan javítsuk az CLS-t a WP Rocket-tel

en: Troubleshooting
hu_HU: Hibaelhárítás

en: Troubleshooting Display Issues with File Optimization
hu_HU: Megjelenési hibák javítássa a fájloptimizálással

en: How to Find the Right JavaScript to Exclude
hu_HU: Hogyan találjuk meg, melyik JavaScript fájlt kell kizárni

en: How External Content Slows Your Site
hu_HU: Hogyan lassítja le a külső tartalom a weboldaladat

en: Set Up the Cloudflare Add-on
hu_HU: Állítsd be a Cloudflare bővítményt

en: WP Rocket Settings
hu_HU: WP Rocket beállítások

en: version %s
hu_HU: verzió %s

en: Show Sidebar
hu_HU: Oldalsáv megjelenítése

en: Below is a detailed view of all data WP Rocket will collect %1$sif granted permission.%2$s
hu_HU: Alább részletes listát látsz mindazon adatokról amiket a WP Rocket gyűjteni fog ha %1$smegadod az engedélyt.%2$s

en: WP Rocket will never transmit any domain names or email addresses (except for license validation), IP addresses, or third-party API keys.
hu_HU: A WP Rocket soha nem fog továbbítani domain neveket email címeket  (kivéve a licensz-ellenőrzéshez), IP címeket vagy külső félhez tartozó API kulcsokat.

en: Activate Rocket analytics
hu_HU: Aktiváld a Rocket analitikát

en: It is a great starting point to fix some of the most common issues.
hu_HU: Ez egy nagyszerű kezdőpont a leggyakoribb hibák elhárításához

en: Read the documentation
hu_HU: Olvasd el a dokumentációt

en: What WP Rocket Does For You By Default
hu_HU: Mit tesz alapból a WP Rocket Számodra

en: How to correctly measure your website’s loading time
hu_HU: Hogyan mérjük le pontosan a weboldal betöltési idejét

en: Check our tutorial and learn how to measure the speed of your site.
hu_HU: Tekintsd meg a bemutatónkat és tudd meg, hogyan mérheted a weboldalad sebességét

en: Read our guide
hu_HU: Olvasd el a leírásunkat

en: Learn about optimal WP Rocket settings for mobile.
hu_HU: Tudj meg többet a WP Rocket mobilhoz való beállításáról

en: Test and Improve Google Core Web Vitals for WordPress.
hu_HU: Teszteld és fejleszd a Google Core Web Vital értékeket WordPress számára

en: Read more
hu_HU: Tudj meg többet

en: You have not activated logged-in user cache.
hu_HU: Nem aktiváltad a bejelentkezett felhasználók gyorsítótárát

en: Use a private browser to check your website's speed and visual appearance.
hu_HU: Használj privát böngésző üzemmódot hogy megtekintsd a weboldalad sebességét és kinézetét a gyorsítótárazással

en: Need Help?
hu_HU: Segítségre van szükséged?
